PROSÍM PODÍVEJTE SE NA TENTO BLOG http://blog-o-mh.blog.cz/

Tohle bude rochu delší článek :-p XD

10. června 2013 v 21:03 | Dracul♥ |  Dracul♥ Diary
Co je to za nadpis?????? XD No neva XD

Omlouvám se, že jsem tady delší dobu nebyla a nekomentovala :-( To víte, škola písemky......... Nejprve Vám chci říct a povykládat, jak se to nakonec vše odehrálo (dětský den, narozky kámošky) Takže, nejprve jsem se chystala na oslavu kamarádky. Natočila jsem si vlasy, namalovala se atd. a byla jsem připravená vyrazit. Kámošce jsme se s mou další kámoškou složily na dárek (taška pro křečka a nějaké deodoranty XD) Dorazila jsem tam jako poslední (no jo, zkrátka já XD). V 6 hodin pro mě a mojí BFF přijela má mamka a odvezla nás na dětský den/kásení máje. Byla to tam celkem nuda, až do doby, kdy se začali prodávat lístky na tombolu. MUHAHAHa!!!! (XD) Vím, jak poznat vítězné losy!!!!! Takže z osmi lístků, jsem vyhrála sedm cen!!!! (ten jeden jsem věděla, že nebude výherní, ale už tam jiný nebyl XD) Ženské, co prodávali lístky na nás byly pěkně nakrknuté a už nás lístky nenechaly přebírat. Vyhrála jsem Víno (nebojte, to není pro mě XD), termohrnek, autoatlas, prací prostředek REX, pěnu do koupele, Tofife (tohle je pro mě XD) a plyšovou rybu (tu jsem dala malé sestřenici) Takže super dětský den/kácení máje. No, jenže zábava taky jednou končí a tak jsem se v neděli musela drtit matiku, protože jsem chyběla a měli jsme psát z matiky (musela jsem dostat za 1, protože by se to naklánělo ke 2). K tomu všemu, jsem chyběla ještě na děják, takže bylo dvojnásobné drtění XD. Přišla jsem do školy blablablablablablabla (ty dvě hodiny slyšet nemusíte, nebylo nic zajímavého XD) A!!! měla začít matika. V tom kluci přiběhli, že nepíšeme písemku z matiky, ale že bude zkoušet. Já jsem skákala dva metry do stropu, protože jsem se na písemku moc necítila (to víte, byla jsem nervózní XD) Učitelka přišla a hádejte koho vyzkoušela první!! No jasně. Mě!! Ale mám za jedna a z dějáku taky XD.

V pátek jedu do Jihlavi s folklórním souborem a vracíme se až v neděli tak dávám na pátek až do neděle pozastavení. Já se tak hrozně těším!!!

A teď něco trochu mimo. Vymyslela jsem program na oslavu 100 článku. Bude velká párty na blogu, vyměním Dess atd. (nemám to ještě moc promyšlené) aaaaaaaa udělám to vaše chtěné fotostory!!!! Pište návrhy, příběhy postavy atd. co by měli ve fotostory vystupovat.
No vydíte, nebyl to zas tak dlouhý článek, že XD??
Vaše Dracul♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mhand1d mhand1d | E-mail | Web | 11. června 2013 v 15:19 | Reagovat

jak to děláš že víš které losy vyhrajou? XD :D už se těším na oslavu 100 článku ;))
a fotostory nechám na tobě :D

2 majta-spectra majta-spectra | Web | 11. června 2013 v 16:27 | Reagovat

my z MAT píšeme zajtra :-!  :-!  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama